BEŞİKTAŞ TA KALMAK İSTİYORUM… ⚫⚪  Siyah-beyazlı kulüp ile önümüzdeki sezon için transferi

BEŞİKTAŞ TA KALMAK İSTİYORUM…
⚫⚪
Siyah-beyazlı kulüp ile önümüzdeki sezon için transferi adına çalışmaların yapılıp yapılmadığıyla alakalı gelen bir soru üzerine Caner, “Onlar, başkan, taraftar, camia teknik ekip beni istediği sürece ben Beşiktaş’ta kalmak istiyorum. Sonuçta buna karar verecek olan kulüp ve başkandır” diye konuştu. “Kadıköy’de hedef 3 puan”

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, “Biz camia olarak, futbolcular olarak, bütün kulübümüz olarak, derbide 3 puan istiyoruz. Bizim gibi bir takımın Kadıköy’de de olsa başka bir statta da olsa galip gelmemiz lazım. Kazanacak gücümüz de var. Onun içinde tabi ki hedef 3 puan” şeklinde konuştu.

Beşiktaş’ın kadrosunun çok değerli oyunculardan kurulu olduğunu söyleyen Caner, “Takımımız her şeyin üstesinden gelebilir. Evet belki de oyun olarak Talisca da ben de diğer arkadaşlarımız da önemli oyuncular ama sonuçta Beşiktaş’ın diğer oyuncuları da çok önemli. Kadro ile alakalı sıkıntı olacağını zannetmiyorum“ dedi. Caner Erkin, açıklamalarının ardından taraftarların istediğini kırmayarak üçlü çektirdi.

Haber Kaynağı: Milliyet

1903haber (1903 Haber ®️) paylaştı.

-