BU DERBİDE OYNAMAYI ÇOK İSTİYORDUM… ⚫⚪  Beşiktaş’ta geçirdiği ağır sakatlığın ardından

BU DERBİDE OYNAMAYI ÇOK İSTİYORDUM…
⚫⚪
Beşiktaş’ta geçirdiği ağır sakatlığın ardından sahalardan 6 ay uzak kalacağı açıklanan Caner Erkin, Fenerbahçe derbisi ile ilgili görüş belirtti.

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, önümüzdeki sezon Beşiktaş’ta kalmak istediğini söyledi.
Vodafone Arena’da bulunan Kartal Yuvası’nda Caner Erkin taraftarlarla buluştu ve imza töreni düzenlendi. Yıldız futbolcu burada basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Caner, sakatlığı hakkında tedavi sürecinin iyi gittiğini ifade ederek, “Bir sıkıntı yok. Uzun bir süreç. Tedavim olumlu bir şekilde devam ediyor” diye konuştu.

Derbi maçı yorumu

Cumartesi günü oynanacak olan Fenerbahçe – Beşiktaş derbi maçı ile ilgili de görüşlerini aktaran tecrübeli sol bek, “İlk önce centilmenlik ve dostluk içerisinde geçen bir maç olsun. Ben de agresif bir futbolcuyum genel olarak ancak daha efendice ve centilmence bir maç olmasını temenni ediyorum” dedi.

Nasip değilmiş

Caner Erkin, en çok oynamak istediği derbilerden bir tanesinin Fenerbahçe maçının olduğunu vurgulayarak, “Belki böyle daha da keyifli olacak. Çok oynamak istiyordum ancak nasip değilmiş. Daha uzun yıllar futbol oynayacağım ve ileride inşallah Fenerbahçe’ye karşı da oynarım” açıklamasını yaptı.

Yanlış olur

Sakatlık süreci hakkında net bir bilgi vermenin yanlış olacağını savunan Caner Erkin, “İyi gidiyor. Taraftarı ve camiayı heyecanlandırmak yanlış olur şu tarihte döneceğim dersem. Ne zaman sakatlığım düzelir ve kendimi iyi hissedersem o zaman dönerim” dedi.

1903haber (1903 Haber ®️) paylaştı.

-