TARİHE GEÇECEĞİM… ⚫⚪  Sevilla ve Barcelona’da önemli işler yaptım. Tabii ki hi?

TARİHE GEÇECEĞİM…
⚫⚪
Sevilla ve Barcelona’da önemli işler yaptım. Tabii ki hiç bir şey çok kolay olmuyor. Şimdiki amacım ise adeta bir bütün olduğumuz taraftarımızla birlikte Beşiktaş’ın tarihine geçmek.

Sezon başında Katalan devi Barcelona’dan takıma kazandırılan Adriano Correia, Beşiktaş Dergisi’nin Aralık ayı sayısına özel açıklamalarda bulundu. Brezilyalı futbolcu, Siyah-Beyazlı taraftarlarla arasındaki olumlu havadan takımındaki hedeflerine kadar birçok konuda konuştu. İşte Adriano’nun sözleri;

Barça’da olumlu işler yaptım

Hem Sevilla’da hem de Barça’da olumlu işler yaptım Bugün geriye dönüp baktığımda futbol açısından tatmin olmuş bir Adriano’yu görüyorum. Tabii ki hiç bir şey çok kolay olmuyor. Şimdiki amacım ise adeta bir bütün olduğumuz taraftarımızla birlikte Beşiktaş’ın tarihine geçmek.

Tribünler beni de etkiliyor

Çok kısa zamanda taraftarın sevgisini kazanabildiğimi hissediyorum. Özellikle Rize maçında attığım golden sonra sosyal medyada hakkımda yapılan şakalar çok hoşuma gitti. Bir polisin bana aşırı hızdan ceza kesmesi gibi. Gerçekten de tribünlerden gelen o kolektif ruh beni çok etkiliyor ve emin olun çoğu zaman onlar ‘vur’ demeden önce kaleyi hedeflemeyi ve mümkün olduğunca rakip kaleye şut yollamayı maç esnasında aklımdan hiç çıkarmıyorum.

Fener derbisiyle netleşecek

Fenerbahçe ile oynayacağımız maçın sonucuyla artık ligin fotoğrafı daha da netleşecektir. Tabii bu maç haricinde de Beşiktaş olarak daha çok dikkatli olmamız ve puan kaybetmememiz gerekiyor. Geriye doğru baktığımda keşke bazı kaybettiğimiz puanları telafi edebilseydik diye de düşünüyorum ama yapacak bir şey yok. Hatalarımızdan ders çıkaracağız.

Haber Kaynağı: Fanatik

1903haber (1903 Haber ®️) paylaştı.

-