2 Takipçimize Antalya Olympos’ta 2 Kişilik Konaklama Hediye   Kahvaltı ve akşam

2 Takipçimize Antalya Olympos’ta 2 Kişilik Konaklama Hediye Kahvaltı ve akşam yemeği dahil. Üstelik katılan herkese konaklamalarında çekilişsiz %10 indirim hediye. Nasıl?

1️⃣ Gezi blogunuz @kesfetsene ve @olimposcamlikpansiyon instagram hesaplarını takip et,
2️⃣ Bu paylaşımı ‘beğen’ ve haberdar olmasını istediğin 3 arkadaşını yoruma etiketle.
3️⃣ Bayram keyfini yaşa. 5 Eylül’ü bekle. Sonbaharda keyifle tatilini yap ya da çekilişi bekleme, direkt %10 indirimi kap. Süreç? 4 Eylül 2017 saat 23.59’a kadar şartları karşılayan hesaplar arasından 2 kişi 2 gece 3 gün yarım pansiyon (Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil) Olimpos Çamlık’ta bungalov odalarda konaklama hediyesi kazanır. Hediye 1 Kasım 2017’ye kadar kullanılabilir. Çamlık Pansiyon’a rezervasyon zorunludur ve en az 2 gün önceden müsaitlik sorulmalıdır. Katılan herkes 1 Kasım 2017’ye kadar Olimpos Çamlık Pansiyon’da istedikleri kadar konaklamalarında %10 net indirim kazanır. Bunun için rezervasyon sonrası, check-in sırasında instagram hesaplarından @kesfetsene ve @olimposcamlikpansiyon ‘un takip edildiğinin beyan edilmesi yeterlidir. Katılımcılar 18 yaşından büyük olmalıdır. Kazanan kişi reşit olmayan yakınıyla tatil gerçekleştirebilir. Profil resmi olmayan, profilinde en az 3 paylaşım yapmamış hesaplar kazanamaz, kazanması durumunda hediye yedek talihliye devrolur. 2 kişinin yanında 0-6 yaş ilk çocuk ücretsiz, 6-12 yaş bir çocuk, aynı odada 30 TL farkla konaklayabilir. Ek yetişkin durumunda standart fiyatlar %10 indirimli olarak geçerlidir.
❤️ 5 Eylül’de 2 asil, 3 yedek talihli belirlenecektir. Asil talihlilerin @kesfetsene ile iletişime geçmeleri için 5 iş günü süreleri bulunuyor. Hediye devredilemez, nakte çevrilemez. Bu çekiliş hediyesi @kesfetsene’nin bayram hediyesidir. Instagram ve/ya Facebook ile ilişkili değildir. Instagram tarafından desteklenmemekte ve yönetilmemektedir. Ayrıca ödül tutarı Milli Piyango İdaresi limitlerinin altında olduğundan MP iznine tabi değildir. ❤️ En çok isteyene çıkması dileğiyle. İyi bayramlar, bol şans. #travel #Olimpos #Antalya #Olympos #Gezi #Seyahat #Turkey #etkinlik #çekiliş #Çekilişvar #Şans #hediye #kesfetsene

kesfetsene (Kesfetsene.com) paylaştı.

-