Ay yakaladım! Sesi sonuna kadar açınnnn ve çok dikkatli dinleyin o en

Ay yakaladım! Sesi sonuna kadar açınnnn ve çok dikkatli dinleyin o en başta vicuy vicuy viciciuy diye bi ses çıkıyo ya, işte o benim Baykuuuuuuuş Beeeey! Hep geliyo yine geldi! Bi an kaydedebildim ilk üç ötüşü kaçırdım ama! Tabi ki sonra uçarak o tarafa gittim, yine bacaya oturmuştu yine bana baktı ben de ona baktım. Yine kafasını salladı e ben de salladım. Sonra ben ona el salladım. O da bana baktı. Bence gülümsedi. Sonra kanatlarını aç kapa yaptı… bakıştık durduk. 9 senedir böyle seviyeli bi ilişkimiz var. Ve bu bi hikaye değil tanıklarım var! Sülalem arkadaşlarım hep şahit!
Bence ben hayvanlarla tüm ağaçlarla böceklerle konuşup gayet iyi anlaşabiliyorum ve bu konuda çok ciddiyim. Ben onları onlar beni anlıyor.
Bu Baykuş Bey Efendinin bi sevgilisi vardı hep beraber geliyorlardı. 4 yaz oldu yok yok yok! Çatlıycam neden yok. Başına bi iş gelmediğini ummak istiyorum, yeter ki aşk bitti ayrıldık olsun. Ama yok, soruyorum kafasını çeviriyo ben de yarasını deşmek istemiyorum… ama ne çok seviyorummmmmm Baykuş Bey’i! Nasıl koşuyorum sesini duyunca nasıl mutluyum herrr sabah herrr akşam geliyo benle bakışmaya diye! Ve işte nihayet sesini kaydedebildim oh be ya oh be! #baykuş #owl ✅ #4yapraklıyoncabahçesi

4yaprakliyonca (Yonca Tokbaş) paylaştı.

-