Bayram gününden misss gibi günaydın #gokyuzubizediyorki Ay-Neptün görünümü ile gun basladi hedef

Bayram gününden misss gibi günaydın #gokyuzubizediyorki Ay-Neptün görünümü ile gun basladi hedef olarak tanımladığımız, elde etmek istediğimiz ve arzuladığımız girişimlerin bir yerlere takılmasına, gecikmesine neden olabilir. Şartlar bize uymadığı için sıkılabiliriz.
Saat 17:31 Ay-Satürn kavuşumu parasal anlamda daha dikkatli ve ciddi düşünmeye neden olur. O nedenle pek rahat davranmayız. Kendimizi güvende hissetmek için, hem duygusal hem de maddi anlamda başkalarıyla ilişkimizi düzgün tutmak zorunda kalırız. Bu bizi yorar ancak yapmadığımız takdirde daha fazla endişelendiğimizi fark ederiz.
Saat 18:38 Ay-Jüpiter görünümü, başkalarıyla paylaşımda bulunma arzumuzun işaretçisidir. Tabii ki kazanmak, başarılı olmak, beğenilmek, çekici bulunmak isteriz. Kendimize sağlıklı yaşamak adına özen gösteririz. Eğer gerekli görürsek iyi niyetimizi de gösteririz. Ancak nezaketsiz insanlara kibarca uyarıda bulunuruz.
Saat 22:01 Ay-Kuzey düğüm görünümü, finansal açıdan sizi destekleyici bir kadın veya kişinin göstergesidir. Bu sayede hem ihtiyaçlarınızı karşılaşırsınız hem de yükselen moralinizle sorunlarınızı kolayca halledersiniz #egementoreli #burclarinefendisi #astrolog #astrology #astrologia #astro #astrologer #Atam ##astrologist #ay #güneş #zodiac #instaastro ##instaastrolog #instaastrology ##instaastrologia #instaastroloji #30ağustoszaferbayrami #çarşamba

egementoreli (Egemen Toreli) paylaştı.

-