Beşiktaş Dergisi’nin Aralık Sayısı Çıktı Aralık sayısını Beşiktaş Futbol Şubesi’ni kuran

Beşiktaş Dergisi’nin Aralık Sayısı Çıktı

Aralık sayısını Beşiktaş Futbol Şubesi’ni kuran büyük Beşiktaşlı Şeref Bey’e, Ahmet Şerafettin’e ithafen çıkartan Beşiktaş Dergisi, birbirinden değerli hediyeler vermeyi sürdürüyor. Beşiktaş’ın Sarı Fişek’i, bir an evvel sahalara dönmesi için tüm sporseverlerin özlemle beklediği Caner Erkin’in yaşamına dair kuşe kağıda basılı özel kitabı, her biri muazzam posterler ve çok özel çıkartmalar Beşiktaş Dergisi’yle birlikte hediye… Beşiktaş’ın uluslararası şöhretli Efendi futbolcusu Adriano Correia Claro’nun kapağını süslediği Beşiktaş Dergisi’nin Aralık sayısı, efsane futbolcularımızdan ve Beşiktaş Futbol Şubesini kuran efsanevi isim Şeref Bey’e ithafen hazırlandı.
Beşiktaş Dergisi, aynı zamanda dört poster ve bir kitap da okuyucularına hediye ediyor. Değerli büyüğümüz Ahmet Şerafettin Bey’in yer aldığı efsaneler serisi posterinin yanı sıra, takımımızın yıldızlarından Caner Erkin, ressam Nihat Evren Derman’ın Zafere Yolculuk adlı resmi ve Adriano’nun coşkusunu yansıtan posterler evinizin ve iş yerinizin duvarlarını süsleyecek.

Daha önce dergimizle birlikte sizlere sunduğumuz kitaplara bu defa da Beşiktaş’ın Sarı Fişek’i Caner Erkin eklendi. Taraftarımıza hediye olarak dergimizle birlikte ücretsiz olarak armağan edilen bu kitap, yıldız futbolcumuzun tüm hayat hikayesini gözler önüne seriyor. Editörümüz Murat Arda’nın yazdığı bu kitapta, Caner Erkin’in okul bahçelerinde futbol aşkına uyuyakaldığı çocukluk zamanlarından günümüze tüm yaşam öyküsü, bir sinema senaryosu tadında okuyucuya aktarılıyor. Başına gelen talihsiz sakatlığın izlerini yavaş yavaş silen ve Vodafone Arena’da top koşturmak için büyük heyecan duyan bu coşkulu futbol adamının çok özel duyguları, eski mahalle arkadaşlarının ve Beşiktaşlı takım arkadaşlarının Caner hakkındaki duygu ve düşünceleri, futbolcumuzun çok özel anı ve hissiyatları bu kitapta yer alıyor. #Beşiktaş #BeşiktaşDergisi

besiktas (Beşiktaş JK) paylaştı.

-