Bu akşam Thassos limanındaki @simirestaurantthasos’taydım. Açık konuşmak gerekirse ilk izlenimim hayal

Bu akşam Thassos limanındaki @simirestaurantthasos’taydım. Açık konuşmak gerekirse ilk izlenimim hayal kırıklığıydı. Sıra 45 dakikada geldi. Benden sonra gelenler, benden önce masalara kurulmuşlardı. Hadi dedim, dayanayım. Dayandım.
Yemekleri söyledim. Ahtapot ve kalamar ızgara, cacıki ve Greek salata. Bir duble de mavi barbayanni. Lezzetli miydi? Evet. Ama bu adada nerede yerseniz yiyin kötü yemek yeme şansınız zaten yok. Masada en çok kalamar ızgarayı sevdim. En çok ondan keyif aldım da diyebiliriz. 10 üzerinden bir değerlendirme yaparsak 6 puan verirdim. Yine de lezzet kötü değil, sadece anlatıldığı kadar efsanevi bir durum yok.
Bence kalabalık olmayan bir yerde daha sıcak yemek, daha hızlı servis ve daha lezzetli yemeğe ulaşabilirsiniz… Yine de bir geceyi burada geçirmeye değer. Porsiyonların büyüklüğü tatmin edici ve fiyatlar bence uygun.
#ucakyolcusu #uçakyolcusu #ucakyolcusutr #ucakyolcusuthassos #thassosisland #thassos #simirestoran #kalamar #karides #octopus #food #foodandtravel #greece #greek

ucakyolcusutr (Uçak Yolcusu) paylaştı.

-