Buraya ne yazarsam yazayım, gerçekten içimden geçenleri söylemiş olmayacağımı biliyorum. Fakat

Buraya ne yazarsam yazayım, gerçekten içimden geçenleri söylemiş olmayacağımı biliyorum. Fakat sizlerin de bir şeyi bilmesini istiyorum; Orada adımın yazmasından ya da insanlara bu şeylerin tutturulmasından asla zevk alıyor değilim. Aksine bu görüntüler her elime ulaştığında yerin dibine girecekmişim gibi hissediyorum. Ama elden ele sayfadan sayfaya dolaşan şu yardım çağrılarından sonra o kadar acayip diyaloglara ve zan altında bırakan ithamlara maruz kalıyoruz ki bu prosedürü uygulamak dışında aklımıza bir yol gelmiyor. Yine de bu durumu normalleştirmeyip bu konuda olabildiğince hassas davranmaya gayret ediyorum. En uygun fotoğtafları seçmeye çalışıyor ve birkaç gün içerisinde sayfadan kaldırıyorum.
Bu yüzden Allah aşkına insanların takdirini, Allah’ın rızasının önüne koyduğumuzu sanmayın. Değil böyle düşünen yorumlar yapmak, bu çirkin düşünceyi içinizde dahi tutmayın. Kalbinizi bununla meşgul etmeyin. Benim ve dahi kimsenin buradan gelecek iki üç güzel söze ihtiyacı yoktur herhalde. Ben sadece duanıza talibim, başka da bir şey de gözüm yok. Bu konuda samimiyetime inanmanızı beklemek dışında da elimden
hiçbir şey gelmiyor. İnşallah naçizane kendimi ifade edebilmişimdir, çünkü zaten fazlasıyla mahcubiyet duyduğum şu meseleden bir laf daha işitmeye gücüm kalmadı.

gonulayyildizz (☁️) paylaştı.

-