Çocukluk, insana o kadar çabuk geri geliyor ki, adeta onu içimizde gizli

Çocukluk, insana o kadar çabuk geri geliyor ki, adeta onu içimizde gizli bir yerde saklıyor gibiyiz. İstediğimiz zaman o, bir saniyede bizi buluveriyor. Onu kaybeden, onu kendimizden defeden biz olduğumuz halde o sadık bir köpek şammesiyle bizi arayıp bulacak. En ümit etmediğimiz zaman ona, bizi bulmak fırsatını vereceğiz.
.
Bir arkadaş muhabbetinin manasızlığını çoktan bilirdim. İki insan birbirlerini mektep den itibaren severler. Mektep arkadaşı, çocukluk arkadaşı diye bir tefrik(Aramak,ayırt etmek) yaparlar. Benim ne mektep arkadaşlarım, ne çocukluk arkadaşım var ve bütün bunlar laftır. Benim arkadaşım tesadüfün önüme bir gün, bir mevsim sürdüğü insanlardır. Onları sevdiğim kadar hayatı seviyorum.
.
#kitapokuyorum #kitaptavsiyesi #likes4likes #bookstagram #follow4follow #followforfollow #readabook #kitapkurdu #kitapagaci #okumahalleri #books #kitap #book #igreads #read #reading #bookish #booknerd #bookworm #like4like #bibliophile #vscogallery #vscodaily #vscobest #vscofollow #vscomood #vsconature #vscophile #vscoedit #picoftheday

ayseninktpligi (Ayşe) paylaştı.

-