Damakları tatlandırır zengin aroması… Onunla olur en güzel lezzet molası… Bir fincan

Damakları tatlandırır zengin aroması… Onunla olur en güzel lezzet molası… Bir fincan kahveyle unutulur yorgunluklar, Türk kahvesidir en hatırlısı… Öyle bir lezzettir ki akışkanlık yaratır vazgeçemez ondan sevdalısı… En çok sevilen vaktiyse olur yemek sonrası… Afiyetler olsun! Paylaşımınız için teşekkür ederiz… İyi akşamlar… #Repost @gevrekandginger (@get_repost)
・・・
( ) Geçtiğimiz hafta #nitelikliturkkahvesi için çekirdek arayışlarım arasında “Adado Shara Natural” isimli bir Etiyopyalıyı tavsiye etmiştim.
☕️☕️
Zengin gövdeli Afrika kahvelerinin tadını keskin bulan ve fincanlarında bu tarz baskın meyve aromasını sevmeyen dostlar için yine sevgili Koray @kahvekolik.barista’nın önerisiyle denediğim, El Salvador’dan “Finca Las Nubes”un daha yumuşak ve kadifemsi bir dokunuş sergilediğini söyleyebilirim.
100 yaşına merdiven dayayan ve ülkenin değerli #bourbon çekirdeklerine ev sahipliği yapan Las Nubes çiftliğinin kahvesinde, cezveye çok yakıştırdığım krema ve fındıklı çikolata aromasıyla hafif bir meyve takviyesi hissediliyor…

Türk kahvesi tiryakilerinin damaklarını şaşırtacakları güzel bir tercih.
Keyifli bir hafta dileğiyle sevgili dostlar…

#gevrekandgingerkahve

( ) Speciality Turkish coffee with fine “Finca Las Nubes” coffee beans from El Salvador that gives you the taste of cream and chocolate ☕️
Have a lovely week

#günaydın #kahve #türkkahvesi #coffee #coffeelover #coffeebreak #coffeetime #gevrekandgingercom

ig_turkishcoffeelovers (Türk kahvesi severlerin adresi) paylaştı.

-