Değerli gönüllülerimiz; Ankara’da bulunan hastanelerin onkoloji servislerinde yatan hasta

Değerli gönüllülerimiz;
Ankara’da bulunan hastanelerin onkoloji servislerinde yatan hasta çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak, onlara moral olmak, yüzlerini biraz olsun güldürmek amacı ile başlattığımız kampanyamıza desteklerinizi heyecanla bekliyoruz.
Onlar hastanede şifa bulmak için yatarken öte yandan ciddi anlamda yardıma, ilgiye muhtaçlar. O ortamda bir süre kalan, yaşanılan tüm sıkıntıları bilenler olarak elimizden geldiğince sesimizi duyurmak, o güzellikleri de sizinle paylaşmak en büyük isteğimiz. Şimdilik aklımıza gelen ihtiyaçlar: “Oyuncak, eğitici ve öğretici setler, oyun hamuru, boyama kitapları, hikaye kitapları, boya kalemleri, ıslak mendil, kıyafet, iç çamaşırı, pijama takımı, çorap, terlik, tek kişilik nevresim seti, çocuk bezi, oda süslemede kullanılabilecek her türlü malzeme.”
Servislerde her yaştan çocuklarımız olduğu için gönderilen ürünler toplanıp titizlikle ayrılacak, daha sonra cinsiyet ve yaşa göre ihtiyaçlar belirlenip hastane yönetimi ve servis sorumlusu doktorlar gözetiminde dağıtımı yapılacaktır.
Binlerce çocuğa ve ailesine umut olacak, onların yüzünü güldürecek tüm güzel yürekli gönüllülerimizi destek için bekliyoruz.
Haydi bir el de siz verin
Kargo adresi ve iletişim bilgisi için lütfen dm atınız!! @kucuksavascilarr

nerminorgun (Nermin Örgün) paylaştı.

-