FEAR, INC. (2016) Filmin sonu değilde, sonuna doğru karşıma çıkan ve daha

FEAR, INC. (2016)

Filmin sonu değilde, sonuna doğru karşıma çıkan ve daha önce American Horror Story’de, moron karı Pepper tiplemesiyle izlediğimiz ve hayran kaldığımız Naomi Grossman karşıma çıkınca daha çok şaşırdım ve birazcık da mutlu oldum. Filmin sonu ters köşelerle bitiyordu ve beni çok da fazla etkilemedi diyebilirim. Sonuç itibariyle bolca ters köşeye hazırlıklı olun.

Filmde aynı bizim gibi korku filmi sevgisini kıçının doruklarında yaşayan bi abimiz var. Tabii o da aynı bizim gibi korku temalı şeylere bayılıyor. Bu arada kimin aklına gelirdi ki Fear, ınc adında bir korku şirketi olsun. Yani şöyle düşünün; bu şirketin müşteri hizmetlerini arıyorsunuz, karşınıza çıkan boğuk sesli herife “beni korkutun, ya da arkadaşıma şaka yapmak istiyorum onu korkutun,” diyorsunuz ve onlarda canla başla o kişiyi ya da sizi gerçek hayatta korkutmak için ellerinden gelen her boku yiyorlar. Hatta taaaaa ki siz korkudan ölene, ama cidden ölene kadar.
Korku filmlerine ve korku temalı her şeye hayran olan Joe, bir hafta sonu kankalarını da toplayıp ultra lüx evlerinin havuz başında daşşak keyfi yaparlarken, bir den sıkıldığını farkeder. Hani illa rahat batacak ya bu götoşa… Daha önceden gittikleri bir korku evinde karşılaştıkları cüceden hallice amcanın veridği bir kartvizit gelir aklına ve Fear, Inc isimli korku şirketini arar. Kısa bir telefon konuşmasının ardından “biletimiz kalmadı siktir git,” yanıtını alır ve telefon suratına kapanır. Ve bu telefon konuşmasının ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Biraz korku, azıcık da komedi diyebiliriz. Herkese şimdiden iyi seyirler.
Yönetmen:Vincent Masciale
Senaryo:Luke Barnett
Ülke:ABD ABD
Tür: Komedi, Korku, Gerilim
IMDb: 5.6

#korkolik #korku #korkufilmi #film #sinema #korkunç #gerilim #gerilimfilmi #filmkeyfi #sinemalar #korkufenomeni #fenomen #korkuyorum #kültür #kültürsanat #sanat #blog #blogger #blogspot

korkukolik (Volkan Şimşir) paylaştı.

-