Fotograf hakkinda; Günlerdir doğuda verdiğimiz şehitlerin mekanları cennet olsun. Allah geride

Fotograf hakkinda;
Günlerdir doğuda verdiğimiz şehitlerin mekanları cennet olsun. Allah geride bıraktıklarına sabır versin . Şehitlerimiz çift basamaklı rakamlara çıkmadığı için malesef sosyal medyada gerekli itibarı görmedi.

Ve günlerdir öldürülen kadınlar. Onlar da şanssızdı. Hepsi birer birer tek basamaklı rakam olarak gittiler. Allah taksiratlarini affetsin ve geride bıraktıklarına sabır versin. Ve tabii ki sosyal medyada bu kadın cinayetleri, yöntemleri çok ekstrem olmadığı için ve tek basamaklı rakam oldukları için gerekli ilgiyi alamadı.

Ve dün Adana… Allah bu yavrucuklarin , çocukların da mekanlarını cennet eylesin. Ailelerine sabır ve dirayet versin. Çok buyuk acı çok büyük facia. .. Fakat çocuklar çift basamakli rakamlara malesef ki ulaştılar ve sosyal medyada yer aldılar. “Masum insanlar öyle duyarsizlasti ki artık nicel değerlere göre vicdanlar kipirdiyor. Her insanın hayatı değerli ve kutsaldır. 1 insan da olsa 100 insan da olsa 1000 insan da olsa hepsi değerli ve kutsaldır. Vicdanların kipirdamasi için 1in yanında illa 0 olmasına gerek yok. ” yazmışım taa ne zaman… Günlerdir verilen şehitlere, öldürülen kadınlara ses çıkarmayıp da bu yavrucuklar çift basamaklı rakamlara ulaşınca sosyal medyadan ah vah yapanlara inat ben sıradaki fotoğrafımı yayınlıyorum. Çok samimi olan varsa lafla peynir gemisi yürümüyor malesef. Kızılay Afad akut vb. yardım kuruluşlarının kapıları herkese açık. ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Canon Eos 6D
Canon24-70mm f2.8L II
Odak Uzakligi/Focal Length:70mm
Diyafram/Aperture: f 3.5
Perde Hizi/Shutter Speed:1/1600″
Iso Hizi/Iso Speed:100
Bandırma
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

magnumblues (Veritas & Aequitas) paylaştı.

-