Günaydın, bir günlük bel tutulması molasının ardından nihayet kendime geldim. İyileşmeyi de

Günaydın, bir günlük bel tutulması molasının ardından nihayet kendime geldim. İyileşmeyi de frittatayla kutlayalım istedim ☺

Cumartesi akşamı Elif koltukta oynarken düşecek gibi oldu, onu tutayım derken yaptığım ters hareket onun ağırlığıyla birleşince bana güçlü bir bel tutulması olarak geri döndü. O akşam pek bir şey anlamadım, hafif ağrı vardı. Ertesi sabah yataktan kalkamadım. Sıcak uygulama, masaj, omurga egzersizleriyle durumu toparlarım sandım. Tabi yataktan kalkamıyorken egzersiz yapmak hiç kolay olmadı.
Bir -iki güne yayılacak bir iyileşme süreci içinde payıma düşen acıyı çekmeye hazırdım. Ta ki arkadaşımın telefonuna kadar. “Neden hastaneye gidip, kas gevşetici iğne yaptırmıyorsun? ” diye sorunca önümde bir ışık belirdi O zamana kadar böyle bir seçenek olduğu aklıma gelmemişti. Daha önce de birkaç kez tutulma yaşamıştım, kendi yaptıklarımla geçmesini beklemiştim.

Hastaneye gittiğimde doktor duruşumdan durumu anladı, fazla bir şey söylemeye gerek kalmadı İlaç almadan gittiğim için sanırım etkili bir dozda ağrı kesici -kas gevşetici karışımı verdi. Kısa sürede etki etti. Şimdi gayet iyiyim.

Bu olaydan öğrendiklerim : Derdini söylemeyen derman bulamaz ve bazı sorunlar için yardım almak kendi başına çözmekten daha etkilidir ☺☺ Mutlu, sağlıklı günler dilerim ❣❣ #kahvaltı #frittata #breakfast #mutlugünler #mutluluksebebi #mutluyumçünkü #happiness #happinessis #eggrocks #yumurtarocks

yemekyolculugu (Banu Ceylan Ataman) paylaştı.

-