Günaydın canlar açın çakralarinizi benden size güzel enerjiler #gokyuzubizediyorki Merkür-Chiron olumlu

Günaydın canlar açın çakralarinizi benden size güzel enerjiler #gokyuzubizediyorki Merkür-Chiron olumlu görünümü sağlam ve tutarlı kişilerle ilişki kurmaya olan meylinizi güçlendirir. Evrensel gerçeklerin peşine düşmenizde sizi destekleyicidir. Hem kendinize hem de dost bildiğiniz insanlara olan ilginizin işaretçisidir. Uzun vadeli hedefler belirlemenizi sağlayan bu enerji yardımcıdır. Ummadığınız kişilerden destek görmenizi sağlayabilir.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs, boğa burcunda seyrine başlıyor. Venüs burada güçlü bir yönetici olduğu için, Boğalar bu dönemde ilişkilerini ölçüp tartmada, çalışma hayatı ve sağlığınızla ilgili konularda sağlam, uzun vadeli ve gayet başarılı kararlar verebilirsiniz. Venüs, size cazibe kazandırıyor, güçlü karakteristik özelliklerinizi ilişkilerde sergilemenizde ışık oluyor. Güven arıyoruz ve sahip olduğumuz değerleri önemsiyoruz. Ailemizi, sevdiklerimizi kolumuz kanadımız altına alma arzumuz yoğun. Eğer bekarsak, hali vakti yerinde biriyle olmayı tercih edebiliriz. Kilo alımına mutlaka dikkate ediniz. Yeme-içme konusunda dozu kaçırmayınız.
Saat 18:14 Ay-Neptün olumlu görünümü, sağlam ve tutarlı kişilerle ilişki kurmaya olan meylinizi güçlendirir. Uzun vadeli hedefler belirlemenizi sağlayan bu enerji, hayatınızı ve içinde bulunduğunuz durumu aklı başında değerlendirmenizde size yardımcıdır.
#egementoreli #burclarinefendisi #astrolog #burçlarınefendisi #burçlar #güneş #ay #astro #astrology #astrologia #astrolog #burclar #astroloji #astrologer #instaastro #instagram #instaastrology #instaastrolog #instaastroloji #instaastrologia #salı

egementoreli (Egemen Toreli) paylaştı.

-