Günaydın !!! Geçen ay yaptığımız Bozcaada çekilişinden sonra okadar güzel mesajlar aldık

Günaydın !!! Geçen ay yaptığımız Bozcaada çekilişinden sonra okadar güzel mesajlar aldık ki, dayanamadık ve sezon kapanışı tadında bir çekiliş daha yapalım ve bu da bizden size ‘Bayram Hediyesi’ olsun istedik!
.
Bu sefer sizi 22-23 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Bozcaada Yerel Tatlar Festivali’ne götürüyoruz ve festival tarihlerindeki, 2 kişilik 2 gece oda+kahvaltı şeklinde konaklamanızı sevgili @ayapetrobozcaada desteğiyle size hediye ediyoruz!
.
Tekrar söylüyorum ki bizce adanın en güzel en özel zamanı Eylül’dür… Hem bağbozumu zamanı olması, hem havanın güzelliği, hem de güneşin daha bir turuncu olmasından mıdır bilmem ama Eylül’de ada bir başkadır! Üstelik bu defa da kazanan kişiyle aynı tarihte adada olacağız! Hadi o zaman Bozcaada’da buluşalım!
.
Peki bu hediyeyi kazanmak için yerine getirmeniz gereken koşullar neler?
1) @kucukmartha ve @ayapetrobozcaada hesaplarını takip ediyor olmak
2)Bu fotoğrafı beğenmek
3)Bu fotoğrafın altına en az 2 arkadaşınızı aynı yorum içerisinde etiketlemek! .
Her bir yorum bir katılım hakkı demektir. Geçersiz hesap, tanımadığınız kişiler (mesela ünlüler) ya da şirket profillerinin etiketlenmesi katılım hakkı olarak sayılmayacaktır.
.
Katılım 25 Ağustos 2017 Cuma gecesi saat 23:59’da sona erecektir. Çekilişi ise 29 Ağustos 2017 Salı günü Phuket’ten (5 saat ileride olacağım sizden), random.org sitesi aracılığıyla yapıp instastory’den ve bu postun başına yazarak duyuracağım!
.
Çekilişte adı çıkan kişi, koşulları yerine getirdiği kontrol edilip onaylandıktan sonra kazanmış sayılacaktır.
.
Konaklama hediyesi sadece 22-23 Eylül 2017 tarihlerinde kullanılabilecektir.
.
Herkese kucak dolusu şans diliyorum! İyi haftalar!
#kucukmarthabozcaada #bozcaada #cekilisvar #giveaway #ayapetrobozcaada

kucukmartha (özüm) paylaştı.

-