Günaydın güzel bir cuma günü olsun terörden uzak huzurla ….saat 07:54 Ay-Mars

Günaydın güzel bir cuma günü olsun terörden uzak huzurla ….saat 07:54 Ay-Mars görünümü, iyi niyetlilik çerçevesi içinde pozitif bir şekilde ilerlemekten yana olduğunuzu göstermektedir Saat 12:19 Ay-Satürn görünümü, toplumsal ilişkilerimizde şefkatli, sevecen ve başkalarına karşı yardımcı olmaya çalışacağız. Çünkü maddi ve manevi anlamdaki ihtiyaçlarımız için desteğe ihtiyacım var.
Saat 14:22 Ay-Neptün kavuşum etkisinde, hayallerimizi, sezgilerimizi güçlendiren bu enerji bizi huzurlu kılacaktır. Pozitif yönde destekleyecek, ılımlı bir şekilde günün geri kalanını geçirmemizde yardımcı olacaktır. Gayet olumludur ve rahatlatıcıdır.
Saat 18:18 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, şefkat, sevgi olgularının ne kadar kıymetli olduğunu, başkalarına yardımcı olmanın hazzını, geleceğinizi düşünerek bilinçli hareket etmenin önemini vurguluyor.Saat 21:33 Ay-Pluto arasında oluşacak görünüm size, destek sunabilecek güçlü kişilerin işaretçisidir. Dış dünyada sosyal ilişkiler, eğitim, iş konularında derinlikli analiz etmemize yardımcı enerjidir #burclarinefendisi #burçlar #egementoreli #dolunayzamanı #dolunay #güneş #ay #astro #astrolog #astrology #astroloji #astrologia #instaastro #instaastrolog #instaastrology #instaastroloji

egementoreli (Egemen Toreli) paylaştı.

-