Turkagram 1 Eylül 2014’de Türkiye’nin ilk gerçek zamanlı Instagram sosyal içerik platformu olarak yayına başladı. Sosyal medyanın dinamikleri göz önüne alıp optimize edilerek ziyaretçileri ile buluşturan Turkagram, sosyal medyada tüm internetin en popüler haber, fotoğraf, galeri ve videolarını tek bir adreste toplamaktadır.

Turkagram içerikleri gerçek kullanıcılar tarafından oluşturulmuş özgün fotoğraf, galeri ve video paylaşımlarından oluşur. Sitede yer alan her türlü görsel metaryal ilgili hak sahiplerine aittir ve hak sahibinin izni olmadan kullanılamaz. Turkagram hiçbir hak sahibinin temsilcisi değildir ve bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmez. Siteden edindiğiniz yanlış bilginin kullanımından kaynaklı tüm müeyyidelerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Turkagram.com kullanıcıları, site Kullanım Koşulları dahilinde siteden faydalanabileceklerdir. Sitemiz yayın felsefemize uymayan her türlü davranışın sorumluluğu münferiten bu tür davranışı sergileyen kişiye aittir. Turkagram.com kullanım koşullarına ulaşmak için tıklayınız.

Turkagram’da yayınlanan içeriği sosyal medyanın çeşitli mecralarında paylaşım yapan kullanıcılar belirler. Turkagram bu içerikleri kendi bünyesinde kaynak göstererek paylaşır. Bu nedenle site içeriği site editörleri tarafından kontrol edilse bile paylaşımlara müdahale etmeme felsefesindedir.

…Sizde Turkagram içeriğininin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz:

Turkagram üye girişi sayfasını ve Instagram üzerinde #turkagram etiketini kullanarak paylaşımlarınızın burada yer almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Turkagram içeriklerini favorilerinize ekleyebilir, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

İyi eğlenceler!