Harika bir paylaşım ✨ Sizler de okuyun istedim #Repost @didemmollaoglu (@get_repost

Harika bir paylaşım ✨ Sizler de okuyun istedim #Repost @didemmollaoglu (@get_repost)
・・・
Bugun cok konusulan Gunes Tutulmasi nihayet gerceklesiyor… Sadece ABD’den izlenebilecek tutulmanin hayatlarimizda 6 aylik bir etkisi olacagina inaniliyor. Yeni baslangiclar icin dileklerinizi dileyebilir, yeni ay meditasyonu yapabilirsiniz. Ancak bugun oyle guzel bir duaya denk geldim ki sizlerle de paylasmak istedim. Hepimize sifa olmasini dilerim. Guzellikler sizinle olsun, her daim ❤ “Sevgi dolu bir insan olmanın yolunun önce kendini sevmekten geçtiğini gördüm. Bundan sonra yaşadığım her ilişkide ”almak için vermeye” gerek duymadan, sevginin asıl kaynağına ulaşıp kalbimden akmasına niyet ediyorum.
İsteklerime ulaşmamda en büyük engelin ”korkularım” olduğunu gördüm. Her daim Tanrı’nin elinin sırtımda olduğunu bilip güvenle ve teslimiyetle yaşamayı seçiyorum.
Hayat sahnesinde sadece ve sadece benden yansıyanların oynandığını, bu tek kişilik oyun da suretler değişse de konuşanın hep kendim olduğunu gördüm. Hiç kimseye kırılmadan, kızmadan, suçlamadan yaşadığım olaylara sahip olduğum inançlar arasındaki bağı kolaylıkla fark etmeye ve bana artık hizmet etmeyen inançlarımı değiştirmeye niyet ediyorum.
Yaşadığım acıların mevcut zanlarımdan, sahipliklerimden, bağımlılıklarımdan, şartlanmalarımdan ve duygusallıklarımdan kaynaklandığını gördüm. Acıya ihtiyaç duymadan bunları fark edip kolaylıkla arınmaya niyet ediyorum.
Hayatımın sorumluluğunu kendimden başka her kime veriyorsam gücümü de ona teslim edeceğimi gördüm. Gücümü elime alarak yürümeyi seçiyorum.
Nefsime ağır gelen şeylerin içinde bir hayır olduğunu gördüm. Bu duyguların içinde boğulup kalmadan, gelişerek ve büyüyerek çıkmaya niyet ediyorum.
Yalnız hissetmenin, kendimi Tanrı’dan ayrı görmenin bir sonucu olduğunu gördüm. Bedenimi O’nunla aramda çizilmiş bir sınır olarak algılamaktan çıkıp sonsuzluğu hissetmeye niyet ediyorum.
Değerimi bir başkasının biçmesine gerek duymanın, kendime değer vermemekten kaynaklandığını gördüm. Her insanın içine özenle yerleştirilmiş hediyeler olduğunu bilmeye ve bana ait olanları fark etmeye niyet ediyorum. Değerli ve özel olduğumu her hücremle hissetmeyi seçiyorum.” Devami yorumda

handesubasicom (Hande Subaşı) paylaştı.

-