Herkese merhaba. İlk öncelikle görsel neyi anlatıyor onu anlatayım sonra bir ka?

Herkese merhaba.
İlk öncelikle görsel neyi anlatıyor onu anlatayım sonra bir kaç şey söylemek istiyorum…
Dün @adanastagram platformunun başlatmış olduğu sivil toplum yardım kampanyasına destek oldum ve yayınladım.3 tane kurucusu olan özel İnstagramlarını da profile açık açık yazan kurucular bunlar…
Memleketleri adına bir yardım başlatmışlar ve ben “banane Adana’dan” demeden her zaman ki gibi destek oldum.Çünkü o şehir ve o çocuklar hepimizin.@adanastagram platformu adres olarak okulu vermiştir.Yardımı başlatan okul değildir zaten internet sitelerinde de duyurusunu yapmışlardır.Olay taze iken hele de bugün cenazeler kalkarken herhalde bir yardım başlatmaları da beklenilemez.Ben gibi onlar da hemen bir ucundan tutup destek olalım demişler.
Neyse beni bilen bilir,dm’den yazan çok olmuştur,”Müge Hanım şu aileye bu kuruma da yardım edelim mi? “Diye…Ben gerçekten inanmadan veya bakmadan asla yayınlamam hatta “daha zor durumda olanlar var” diye döndürdüğüm çok olmuştur.
Bu platformun açılması daha 1 sene dolmadan elimden geldiğince sizlerin sayesinde nerelere dokunduk…ve ben bundan Ne para kazanıyorum Ne de başka bişey…Eğer bir amacım olsa idi parayı basar takipçi satın alır çok önemli işler yapan biri gibi gösterirdim kendimi! (Gerçek takipçileri olanları tenzi ediyorum)
Neyse bu sabah hiç hoş olmayan bir msj ile güne başladım Adana ile ilgili duyurduğum yardım için…Ağır bir ithamdı benim için…Kişi önemli değil önemli olan böyle düşünenler var ise aranızda bilgilendirme yapmak amacım.
@adanastagram ın kurucularından @yukselevsen ile görüştüğüm yardım yapacak olanlardan @ozdengonca ile diyaloğum Ne olacak?Aradığım #alacadagbelediyesinden başkanlık sekreterliği Haluk solak “Böyle bir yardımın olduğunu kargo adresi olarak dün vermiş oldukları adrese yönlendirme yapıldığını , yan okulu için yardım başlatıldığını ” belirtti.Ben @adanastagram ı da ezerek aradım!!!
Okul yardımın kendilerinin başlatmış olmadığını belirtmek ve yanlış anlaşılmaya sebep olmaması adına duyuru yaptı.
Zaten açık adres,kişiler belli.
Ben sadece elçilik yaptım,destek oldum.
Olmaya da devam edeceğim!
Hitap çok önemli,heves kırmak çok kolay.Lütfen daha sakin olalım şu günlerde birbirimize

bursamom (BursaMom Ailesi ‍ ‍ ‍) paylaştı.

-