İnsanlar giremez!!! Bazen sessiz bir yere gidip haykırmak isteği geldiğinde, kendimi istanbul

İnsanlar giremez!!!
Bazen sessiz bir yere gidip haykırmak isteği geldiğinde, kendimi istanbul güzelliği sevdasına hapsettiğim bu hastane ve 7-24 çalışıyor oluşum geliyor. Major mü depresyon, hikaye.. hayat bu işte, iki hırsın peşinden koşarken bomboşluğu ve hiç olmayı farkettiğin bir robinson cruise serüveni..
Ağlarsan suç, gülersen suç, bağırsan suç, sussan suç.. herkes herşeyi bilir, sen bilmezsin. Sanki bu şöyle bir hikaye; babamın köpeği, köyde kuduz olmuş ve kendini dağdan aşağı azcık akan suya atmış. az su bile çok görünürmüş ya hayatta bazen üst üste hayal kırıklıkları ufacık bir şeyi büyütmeye ve bir kaşık suda boğulmaya benziyor.
Biliyorum, kendi kendimi bir kaşık suda boğan benim… bu şehirde milyonlarca insanın arasında haykıramadıkça “bıktım yeteriiin uleynn, ohal bitsin nolur istifa edeyimmmm, burnum acilde sürtsün ki ders çalışayım diye ben istedim biliyorum aptallığın daniskası idi bu ama dersimi aldım, yeteeeer!” diyemedikçe, ya insanların girmesinin yasak olduğu yer bulup demem lazıma gidiyor iş ya da eskinin rockçısı evanescencenin going under şarkısına doğru.
#vscocam
#nikond5100

martikanadibulgusu (tûba.) paylaştı.

-