Izninizle burayı tvitır yerine kullancam. İlk durum güncellemesi, bayramın ilk günü talihsizlik

Izninizle burayı tvitır yerine kullancam.
İlk durum güncellemesi, bayramın ilk günü talihsizlik üzerine bir film çekilse idi başrolde ben olurdum. Sabah aşırı üzgün tebriğim bu yüzdendi. 3-4 saatlik uyku ile sabah erkenden uyandırılmak tamam, yeğenimin maskodu olmak tamam, hadi evi taşıyıp memlekete gelince kardeşimin odasını paylaşmak tamam idi ama olamadı. Erkek kardeş odun olabilir tabiki de sen git benim eşyalarımı kaldır, nereye kaldırdığını hatırlama ve umursama (göz yaşı solüsyonu gibi küçük bulunamayan şeyler), yeğenimin elinden işkenceden kurtardım derken kuşumu, bayram için aldığım sevdiğim kıyafeti annemin ütüsü iyi ütülemeyince yardım istedim. İşte gönülsüz aş meselesi, annem kendin yap diye söyleniyor ama ütü değişik, ben ütülerken buhar vermeme inadı var derken buhar vermemesi iyiymiş annem gitti güzelim kıyafeti yaktı. Şimdi ben depresyona girip çikolatalı şekeri yiyip durmayım da kim yesin?
Bildiğin gönülsüz aş, ya baş ağrıtır ya karın ağrıtır meselesi.
Neyse ya esas konu bayram tebrik kartı olacaktı, misafirler bayram muhabbeti yerine şikayet ediyorlar şuanda ben de içimi dökeyim dedim. Tebrik kartları eskiden daha samimi idi, bayram mesajı yerine, büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorduk. Eskiden kimse bayram özel kıyafeti de yakmıyordu ya neyse.
İşte şimdi bayramınız bayram ola ahali!
(Şuan şikayet meselesi futbol maçı gibi, heyecanlı bir şekilde herkes anlatıyor :D bizim hemşolar aslında çoh komikkk ^^ )
#vscocam
#nikond5100

martikanadibulgusu (tûba.) paylaştı.

-