#kadikoyanneleri nden yeni bir girişim   Sevgili @sedagacar ın 5-15 yaş için

#kadikoyanneleri nden yeni bir girişim Sevgili @sedagacar ın 5-15 yaş için Mini Filozofi’sini incelemeyi unutmayın Seda’yı kendinden dinleyelim: “Yeditepe Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden mezun olduktan sonra uzun yıllar Etkinlik Yöneticisi olarak konser/festival, kurumsal, fuar ve reklam sektörlerinde çalıştım. 2014 yılında oğlum Ali’nin doğumu ile çalışma hayatına ara verdim. Bu süreçte P4C (Çocuklar için Felsefe) ile tanıştım ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi bünyesinde Little Thinkers Society’nin 6 aylık uzmanlık eğitimini tamamlayarak eğitmenlik sertifikası aldım ve özgür bir nesil için uzun zamandır planladığım Mini Filozofi‘yi hayata geçirdim.

Özellikle çocuklarla, hemen hemen her konuda felsefe yapmayı, tartışmayı, çocuk akıllarıyla hiç de çocukça olmayan cesur ve özgür fikirlerine şaşırmayı çok seviyorum ve keyif alıyorum. Bu sebeple, hem Çocuklar için Felsefe’nin (P4C’nin) Türkiye’de gelişmesine katkıda bulunmak istiyorum, hem de uzun yıllar bu alanda çalışmayı hedefliyorum.

seda@minifilozofi.com

Verdiği Hizmetler Nelerdir?

P4C Atölyeleri: Çocuklara ve yetişkinlere özel hazırlanan farklı programlarla istek ve ihtiyaçları karşılayacak P4C atölyeleri organize ediyorum.
Okullarda P4C Dersi: Okullardan gelen taleplere göre P4C’yi programlı ders olarak uyguluyorum.
Şirketlerde P4C Atölyeleri:Şirketlerin ihtiyaçlarını yetkili departmanlarla belirleyip, çalışanların ihtiyaçlarına göre atölyeler düzenliyorum. #Repost @minifilozofi (@get_repost)
・・・
Merhaba, minikleri ve yetişkinleri kısacası herkesi filozof yapmaya geldik. “Böyle bir şey olabilir mi?”, “Nasıl olabilir?” derseniz, profilimizdeki web linkine bekleriz. #minifilozofi #p4c #philosophyforchildren #çocuklariçinfelsefe #cocuklaricinfelsefe #çocuklariçinfelsefeatölyesi #herkesiçinfelsefe #philosophyforcommunities #kadikoycocuklari #annetavsiyesi #kadikoy #mutluannemutlubebek

kadikoyanneleri (Kadıköy Anneleri) paylaştı.

-