@kadikoylife a duyuru desteği için çok teşekkürler ❤ #Repost @kadikoylife (@get_repost) ・・?

@kadikoylife a duyuru desteği için çok teşekkürler ❤ #Repost @kadikoylife (@get_repost)
・・・
Kadıköy Anneleri’nden Yaz Partisi

Kadıköy’de ikamet eden, etmiş, edecek ya da yolu bir şekilde Kadıköy’den geçen ve bebeğiyle-çocuğuyla geçireceği kaliteli zamanı, kendi zevkinden de ödün vermeden değerlendiren zamane annelerinden oluşan “Kadıköy Anneleri” topluluğu, kısa bir aradan sonra etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda 5 Ağustos Cumartesi günü Özel Zeki Çocuk Anaokulu’nda “Yaz Partisi” düzenleyen Kadıköy Anneleri; yine ücretsiz, yine süprizlerle dolu ve üstelik bu kez açık havada, okulun 770 metrekarelik ağaçlarla dolu muhteşem bahçesinde organize ettiği etkinlik kapsamında anne-çocuk yogası, yüz boyama, kum boyama, seramik atölyesi, takı tasarımı, nostalji sokak oyunları, İspanyol hoca eşliğinde salsa dansı gibi birçok aktiviteye yer verecek.

Kadıköy Anneleri ve çocuklarına özel ücretsiz anne an Yaz Partisi’ne 18 ay-6 yaş arası bebekler, çocuklar ve aileleri katılabilecek. Etkinlik, Caddebostan’da Demirağa Çıkmazı Sok. No:8’deki Özel Zeki Çocuk Anaokulu’nda, 5 Ağustos Cumartesi günü 15:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

#kadıköyanneleri #kadıköy #yazpartisi #life #etkinlik #canantoprakkaya

kadikoyanneleri (Kadıköy Anneleri) paylaştı.

-