Kitap Yorumu || Hırsız 20.08.17 Bir seriyi daha geride bıraktım. Sevdim mi

Kitap Yorumu || Hırsız
20.08.17
Bir seriyi daha geride bıraktım.
Sevdim mi? Hayır. Sevmedim mi? Hayır. Tam araftayım. Ne düşündüğümü bilmiyorum.
Kitapta üç ana karakter bulunuyor. Tehlikeli Kızıl yorumumda söylemiştim, Fırsatçı’yı Olivia, Tehlikeli Kızıl’ı Leah anlatıyor diye. Bu son kitabı da Caleb ağzından okuduk. Serinin sevdiğim yanı buydu. Her bir karakterin ağzından her anı yaşadık. Hatta Geçmiş’e gidilen bölümlerde üçününde aynı anda yaşadığı olayları üç farklı gözle dahi gördük. Bu en güzel yanıydı serinin.
Hırsız’da diğer iki kitap gibi her duyguyu barındırdı. Sinirlendim, hüzünlendim, güldüm, uyuz oldum. Hepsini bir anda yaşarken bile buldum kendimi.
İlk kitapta yaşanan bazı olaylar vardı. “Neden böyle yaptı?” ki dedirten olaylardı. Onların cevabını bu son kitapta çok farklı olaylarla karşımıza sunmuş Tarryn. Cevapları bulamasaydım üzülürdüm, havada asılı kalmadığı için mutluyum.
Genel bir seri yorumu yapacaksam, erotik kitapları seviyorsanız alın derim. Beni en çok sıkan olaydı aslında erotik olması. Özellikle bu son kitapta aynı olayların tekrar tekrar yaşanması beni sinir etti. Bu Tehlikeli Kızıl’da da vardı ama 150 sonrası gayet farklılaştı. Hırsız’da son 50 sayfa kadar kendini ortaya çıkardı, o 50 sayfada farklı olaylara şahit olduk.
Erotik dışında, eğer Tarryn’ın üç kitabını da okumuşsanız ve benim gibi bu seri sona kalmışsa PDF okuyun derim. Sıkılma ihtimaliniz çok çok ÇOK yüksek. Neden aldım ki diye üzülebilirsiniz.
Seri benim için puanlamam gerekirse 5 üzerinden 3.
Sadece sevdim, başka kattığı bir şey olmadı.
Keşke ilk bu seriyi okusaydım pişmanlığını yaşıyorum doğrusu.
.
.
#book #books #bookstagram #bookshelf #instabook #bookstore #bookworm #booknow #bookme #bookphotography #tarrynfisher #vscobook #bookish #bookishfeatures

gladerbook (sena) paylaştı.

-