Kızlar bir konuda kendi fikrimi paylaşmak isterim,ki geçtiğimiz yıllarda bu konuyu ayrıntıl?

Kızlar bir konuda kendi fikrimi paylaşmak isterim,ki geçtiğimiz yıllarda bu konuyu ayrıntılı olarak hepbirlikte tartışmıştık.

Makyaj aksesuarları elbette bizlerin işini kolaylaştırıyor.Bu tartışılmaz bir gerçek.Ancak ten ürünleri de hepimizin cilt yapısı gibi birbirinden farklı.

Bazı ten ürünleri tamamen tenden tene temas ister, ten sıcaklığı ile harikalar yaratır.Bazi ten ürünleri ise sıcaklık ile oksitlenmeye ya da etkisini yitirmeye müsaittir fırça ister ya da sünger uygulaması.

Neyi kullanacağınıza hem cildiniz hem de kullandığınız ten ürünü karar verir bunu sakın unutmayın.Cok basit bir örnek verelim mi.

Sürekli olarak kullandığım ve sizlere önerdiğim Note Mineral Kapatıcı.

Yapıya bakalım.
Kalın, yoğun ve çok örtücü öyle değil mi? Üstelik az miktarda uygulanmalı.

Bu kadar kalın bir ürünü fırça ile uygularsanız ürünü fazla uygularsınız.
Bu ürünü nemli sünger ile uygularsanız ürünü süngerdeki gözenek ürünü emer, nem ile de ürünün yapısı kaybolabilir.
Ama parmakla tampon yaparak uyguladığınızda ürün tam anlamıyla işlevini yerine getirecek ve istediğiniz görüntüyü elde edersiniz.

O sebeple bir ten ürünü kullandığınız zaman çeşitli şekillerde deneyin, bakın bakalım cildiniz ve ürün hangi uygulamayı seviyor:) Neyi kullanacağınıza yerli yabancı farketmez X şahsın filtreli kamerayla marka ürün kullanması değil aynaya baktığınızda siz karar vereceksiniz.

nihanperiofficial () paylaştı.

-