Kopenhag, sanat severler için mükemmel bir şehirdir. Burası dünyanın her bir yanından

Kopenhag, sanat severler için mükemmel bir şehirdir. Burası dünyanın her bir yanından sanatçıların ilgisini çeken, uluslararası çapta bilinen sanat müzelerine ev sahipliği yapar. Bu dikkat çekici ve renkli müze 1839 ve 1848 yılları arasında Danimarkalı mimar M.B. Bindesbøll tarafından yapılmış olup, parlamento binası ve kanalın hemen sağında yer alan Kopenhag’daki en gösterişli binalardan biridir.

Thorvaldsens Müzesi ağırlıklı olmak üzere Thorvaldsen’in kendi heykellerini içermesinin yanında, Thorvaldsen’in zamanında yaşamış olan Danimarkalı ve Avrupalı artistlerin yaptığı Thorvaldsen’ in yağlı boya resimlerini ve antika derlemelerini de içermektedir.

#allshotsturkey #fotografemekcileri #sizinkareleriniz #sizinkadraj #suretialem #suretialemsilver #fotografheryerde #fotografvakti #fotograf #fotografdukkanım #turkinstagram #objektifimden #kadrajimdan #anadolufotograf #gununkaresi #turkobjektif #albumdenyansiyanlar #fotogulumse #hayatakarken #cokgezenlerkulubu #HomeOf #fotografinsanı #hurriyetseyahat #anadolugram #turkobjektif #copenhagen #denmark

tourkeyvisuals (TourkeyVisuals) paylaştı.

-