Mutlu bir yeniay haftası olsun hepimize #gokyuzubizediyorki haftaya Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde

Mutlu bir yeniay haftası olsun hepimize #gokyuzubizediyorki haftaya Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başlıyoruz sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın önemini vurguluyor. Ailemiz, evimiz, iş hayatımız ve tümüyle geleceğimizi düşünerek kararlarımızı gözden geçireceğiz.
Saat 11:57-13:46 arasında etkili Ay boşluk süresince, başkalarına anlayışlı olmamızı, dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmemizi gerektiren durumlarla karşılaşabiliriz.
Saat 13:46 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, arzularımızı partnerimiz aracılığıyla doyuma ulaştırma ihtiyacımızı işaret eder. Aşkın derinliklerinde kaybolmaya hazır hale geliriz. İlişkimiz ne kadar zorlu olsa da, vazgeçmemiz mümkün değildir.
14:50 Ay-Mars olumlu görünümü bilincimizi uyanık tutmamızı sağlıyor. Ansızın yaşanabilecek olaylar karşısında güçlü durmamızı kolaylaştırıyor.
Saat 22:31 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, insanın kendine güven duymasının ne kadar önemli olduğunu vurguluyor. Çünkü kendine inanın kişi, her türlü zorluğun üstesinden gelir. Siz de aile içinde huzur ve güven arıyorsanız, geleceğinizi garanti altına almayı hedefliyorsanız mücadele etmeli, yılmamalı, kendinize inanmalı, sabırla yolunuzda ilerlemelisiniz.#egementoreli
#burclarinefendisi #astrolog #burçlarınefendisi #burçlar #güneş #ay #astrologia #astro #astrology #instaastro #instagram #instaastrology #instaastrolog #instaastroloji #instaastrologia #mutluhaftalar ##pazartesi

egementoreli (Egemen Toreli) paylaştı.

-