Merhaba! Merak ettiğiniz için teşekkürler!

Nedir bu Turkagram?

Turkagram, içerikleri gerçek zamanlı Instagram™ paylaşımlarından oluşan sosyal bir platform. Burada yer alan tüm içerikler genel paylaşıma açık kullanıcı profillerinden 3. Parti yazılımlar kullanılarak yayınlanmaktadır. Turkagram’da yer alan paylaşımlar çeşitli sosyal ağlarda beğeni gören, sıkça paylaşılan gönderileri sizlerle buluşturmak üzere düzenlenmekte ve otomatik olarak yayına alınmaktadır. Daha fazla bilgi için Hakkında sayfasına göz atabilirsiniz.

Ne Faydası Var?

Turkagram, dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram™’ın en aktif kullanıcılarını, en popüler paylaşımlarını yayınlar. Bu şekilde Instagram™ uygulamasına sahip olmasanız bile Turkagram’a erişerek Instagram™ içeriklerine ulaşabilirsiniz. Yani sevdiğiniz Instagram™ kullanıcılarına, popüler içeriklere ve yeni deneyimlere kolayca erişme imkanına sahip olursunuz.

Neden Turkagram?

1 Eylül 2014’te yayına başlayan Turkagram.com, Instagram™’a farklı bir boyut web deneyimi kazandıran tek platform. Burayı kullanarak çokça beğenilen Instagram paylaşımlarını üyelik gerektirmeden kolayca gezebilirsiniz. Sosyal medya paylaşımlarını Turkagram üzerinden takip edebilir, yorumlarınızı gönderebilir hatta düzenleyip tekrar gönderebilirsiniz. Her bir Turkagram içeriği seçkin kullanıcılar tarafından yayınlandığından sizlere yepyeni deneyimler sunmaktadır. Bunun yanında çok çeşitli kategorilerde beğeni alan fotoğrafları yüksek çözünürlükte bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Turkagram, içeriklerini yetkili Instagram™ 3. Parti API Sistemi kullanarak elde eder. Herkese açık Instagram profilleri üzerinden çokça paylaşılan ve beğeni alan içerikler buradaki yerini otomatik olarak alır. İçeriklere hiçbir müdahalede bulunulmadan yüksek çözünürlüklü indirilebilir medya ile birlikte Turkagram’da yayınlanır. Siz de Instagram™ paylaşımlarınızın Turkagram’da yayınlanıp binlerce kullanıcı ile paylaşılmasını istiyorsanız #turkagram hashtag kullanarak içeriğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ufak Bir Not: Turkagram yetkili Instagram API™’si kullanmaktadır fakat Instagram ile herhangi bir ortaklığı veya anlaşması bulunmaz. Instagram™ Instagram Inc. tek yetkili markasıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorun:

Instagram’da #turkagram hashtag’ını kullanarak paylaştığım içerik Ana Sayfa’da görünmüyor, ne yapmalıyım?

Çözüm:

Ana sayfa içerik seçimlerimizde, site içi işleyişin ve içerik akışının bozulmaması adına editörlerimizin öncelik ve tercihleri etkili olmaktadır. Bu sebeple, sürekliliğin sağlanması ve olabildiğince tüm kullanıcı içeriklerine yer verilmesi adına kullanıcı sayfaları sürekli olarak güncellenmektedir.

Sorun:

Paylaşımlarım neden burada yer alıyor?

Çözüm:

Turkagram içerikleri genel paylaşıma açık Instagram profillerinden oluşur. İçerikler çokca beğenilen Instagram paylaşımlarından otomatik olarak seçilir. Paylaşımlarınızın Turkagram’da yer almasını istemiyorsanız Instagram gizlilik ayarları sayfasında belirtilen şekilde profilinizi gizleyebilirsiniz.

Sorun:

İhlal durumu söz konusu.

Çözüm:

Telif hakkı ve diğer şikayetleriniz Kullanım Koşulları kapsamında değerlendirilir ve “uyar – kaldır” prensibi öngörülmektedir. İletişim sayfasından ve mail adresinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sorun:

Burada olmayan başka bir şey.

Çözüm:

Ekibimiz sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır. İletişim sayfasından ve merhaba@turkagram.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.