Oğlumun da başarı bursuyla okuduğu Yönder kolejinin en güzel okullarından biri Şile’de

Oğlumun da başarı bursuyla okuduğu Yönder kolejinin en güzel okullarından biri Şile’de Orman Okulu modeli ile açılıyor. @ustundokmenofficial Üstün hocamın desteklediği her şeye benden de tam destek. Eğitim çok önemli ve eğitime doğayı katmanın inanılmaz faydaları var.
Repost from @dinamikanne Heyecanımız dorukta.
Türkiye’de bir eğitim modeline öncü olmaktan dolayı mutluyuz, gururluyuz.
Her bir tuğlası aşkla koyuldu okulumuzun, her bir noktası çocuklarımızın mutluluğu İçin düşünüldü. Öyle çok emek var ki. Ortaya nefis bir okul çıktı.
Gelin bu haftasonu keyifli vakit geçirin, Türkiye’ye Orman Okulu eğitim modeli ile öncülük yapacak olan okulumuzu yakından görün.
#Repost @sileyonderkoleji ・・・
Bu haftasonu sizleri çocuklarınızla birlikte okulumuza bekliyoruz.
Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz.
Orman okulu eğitim modelini merkezimize alarak çocukların doğada öğrenmesine imkan sağlıyoruz.

Çocuklar akademik başarı hedefine ulaşabilecekleri bir program izlerken aynı zamanda da doğanın içinde eğlenerek, araştırarak, sorgulayarak, gözlemleyerek, deneyimleyerek, oyun ile hayatı öğreniyorlar.

Yönder okullarının akademik açıdan yetkin bilgisi, Orman Okulu’nun yaparak ve yaşayarak öğrenme modeli ile harmanlanıyor.
Türkiye’de bir ilk olan bu eğitim modeli ile mutlu, yaratıcı, başarılı,özgün bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Resim dersini gökyüzünün altında kuş seslerinden ve çam kokularından ilham alarak yapan, köy fırınında kendi ekmeklerini köylü teyzeler ile yoğururken, buğdayın hikayesini ekoloji yönderinden dinleyen, kendi kovalanlarında bal üretimine şahit olan, yumurtalarını folluklardan toplayan, taş binaların dışına çıkan ve yaparak öğrenmeyi eğitim hayatının temeline oturtmuş özgür çocuklar yetiştirmek istiyoranız işte bu okul tam size göre.
www.sile.yonderkoleji.com
0216 704 15 77
@sileyonderkoleji #sileyonderkoleji

hassasanne (Ece Kumkale) paylaştı.

-