#okudumbitti aslında kitap biteli çok oldu ama yorum yazmaya zamanım olmadı  ..

#okudumbitti aslında kitap biteli çok oldu ama yorum yazmaya zamanım olmadı … iki haftalık izinden sonra işe hızlı bir dönüş yaptım… ve bir parça sorumluluğumda artmış olarak… 1 yılı biraz aşkın bir süredir çalıştığım hastanemde servis eczanesi sorumluluğu verildi bir de bana… bir yandan daha önceki sorumlu için üzülürken;bir yandan da “çalışıyorum”un görülmesi gurur verici… .

Kitaba gelirsek yazarın okuduğum ilk kitabıydı ama son olmayacak orası kesin … gazetenin 3.sayfasında gördüğü bir ölüm haberi üzerine ölen kızın son oturduğu eve taşınan ve bunun yazılarındaki tıkanıklığı açacağını düşünen genç bir yazarın o evde yaşadıklarını anlatıyor kitap… ve okurken gerim gerim geriliyorsunuz resmen…. öyle betimlemişki yazar olanları sanki siz yaşıyorsunuz olayları… ve final… kesinlikle beklemediğim bir sondu… tavsiye midir…. hem de şiddetle tavsiyedir…. bu kitabı bulup okuyunuz lütfen ❤❤ .

Ve geceniz dilerim huzur icinde geçer güzel insanlar …. kara haberlerin olmadığı masmavi bir güne uyanalım insallah … yarınlar bugünden güzel olsun… #iyigeceler .
.
.
.
.
.
.
.
#okudukcabuyurinsan #kitapagaci #kitapsevgisi #kitaplaryolda #kitap #igreads #booknia #bookday #booklover #bookstagram #bookworm #ilovebooks #hergunbirkitap #bibliofil #kitapkurdu #okumasaati #okumakayrıcalıktır #okumakiptiladir #muptelalaraselam #kitapevreni #kitapevicumleatolyesi #kitaptavsiyesi #1kitap1fotograf #kirmizikitaplik #okumayiseviyorum

mldsbooks (Bookstagram) paylaştı.

-