#okumaratonaralik ayı için kategorileri belirledi Ayşe, ben de ilk kez bu ay

#okumaratonaralik ayı için kategorileri belirledi Ayşe, ben de ilk kez bu ay deneyeceğim aslında zinhar mümkün değil ama maksat dahil olmak ve çom heyecanlı çünkü 1 aralık Mansfield Park okuyoruz kimler bizimle ➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
Heyecan heyecan heyecan
Arkadaşlar Aralık #okumaraton etkinliğimize davetlisiniz.
(Okumaraton: 1-7 aralık arası verilen kategorilere göre seçilen 5 kitabı okumaya çalışma.) Not: Bu sefer örnek olsun diye kitaplarımı önceden seçtim. Parantez içindekiler benim seçtiklerimdir, siz kendi kitaplığınızdan seçebilirsiniz.
Tema: Kraliyet Balosu
Kategoriler:
Balonun olmasını istediğiniz yerde geçen bir kitap (Pemberley’den mektuplar- jane dawkins)
Maskeli bir baloya davetlisiniz ve yüzünüzü bir kitapla kamufle etmeniz bekleniyor. Hangi kitap? (Jane Austen- Mansfield park ) Balodaki elbiseniz bir kitap kapağına göre tasarlansa bu hangi kitap olurdu?(jane Austen -Leydi Susan) Balonun ortasında bir cinayet işlendi. Neyse ki konuklardan biri ünlü bir dedektif. Seçtiğiniz dedektifin kitabı.
Zaman yolculuğuyla 1800’lere gidecek ve geri gelmeyeceksiniz. Size bir yazarın tüm kitaplarını yanınıza alma izni veriliyor.( jane Austen -Aşk ve Arkadaşlık ) ⚜⚜⚜
Umarım yeni temayı ve kategorileri sevmişsinizdir. Her ay daha farklı bir şey yapmaya çalışıyorum. Katılımımız bol olsun.
Katılmak için tek yapmanız gereken seçtiğiniz kitapları #okumaraton etiketiyle paylaşmak. ⚜
#kitaplık #kitap #okumahalleri #bikahvebikitap #kitap #bookstagram #kraliyetbalosu #bookstagram #book

hadiokuyalim (Fatma Ağaoğlu) paylaştı.

-