#okuryorumu | Şans Bizi Bulunca • Merhaba arkadaşlar! ❤ Bugün yine bir

#okuryorumu | Şans Bizi Bulunca

Merhaba arkadaşlar! ❤
Bugün yine bir kitap yorumu ile geldim… Ya bu kadar güzel bir kitap olabilir mi? Kitap çok güzeldi hiç bitmesin istedim. Ayrıca çok akıcıydı, hemen bitti, diyebilirim. Böyle kitapların olması çok güzel burdan yazarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Kesinlikle bu kitabı okumalısınız.

Puan: 5/5

Konuya gelecek olursak;
Cemre,Başak ve İnci en yakın 3 arkadaştır. Yılbaşı yaklaşmak üzeredir, ne kadar şanssız olduklarını bilseler de çıkmayacağını düşünerek bir bilet alırlar. Ve bilet onlara çıkar ama buna sevinemezler çünkü Cemre ,yılbaşından iki gün önce çantasını çaldırır. Başak ve İnci bu durum yüzünden biraz Cemre ‘ye kızsalarda bileti bulmak için birşeyler yapmaya karar verirler. Bileti bulabilmek için türlü yollara başvururlar ve her seferinde başlarını belaya sokarlar. Ne kadar bileti bulamadıkları için şanssız olduklarını düşünseler de hayat onlara çok şey kazandırır. Daha fazla bilgi vermek istemiyorum .Mutlaka okumalısınız asla pişman olmayacaksınız.

: @papatyagibikitap

#müptelayayınları #merveakıncı #Şansbizibulunca #book #bookstagram #booklove #okuoku #kimneokudu #kitapokumakgüzeldir #kitapokumak #1kitap1fotoğraf #kitapyorumu

muptela_yayinlari (Müptela Yayınları) paylaştı.

-