@Regrann from @yuva_arayan_kedi_kopekler – ARKADAŞLAR GECEN GÜN İLAN ACMIŞTIM HERAN DOGUM YAPABİLİR

@Regrann from @yuva_arayan_kedi_kopekler – ARKADAŞLAR GECEN GÜN İLAN ACMIŞTIM HERAN DOGUM YAPABİLİR GÜVENLİ BİR YER DİYE YAVRUCAK SOKAKTA DOGUM YAPTI ALLAH RIZASI İÇİN BU CANA SAHİP CIKACAK KİM VAR ?
Çorlu/Tekirdağ’. 05464119161

BU CANA COK ACİL GECICI/KALICI YUVA DOĞUM YAPICAK
Merhaba,
Geçtiğimiz hafta sokağımızda yaz başından beri beslediğim köpeklerden birinin hamile olduğunu fark ettim. Çok bakımlı, birçok komut bilen bir köpek. Muhtemelen sokağa terk edilmiş. Bu hafta başından beri sitemizin bahçesine girip kapımızın önünde yatıyor ancak komşularımız kaba tabirle güzel kızımızın ve yavrularının başlarına “bela” olacağını düşünüyorlar. Ne dediysem ikna edemedim. Evime de alamıyorum çünkü halihazırda iki köpeğim var.
Yarın veterinere götüreceğim ancak okul için buradan ayrılıp İstanbula döndüğümde onlara ne olacağı konusunda çok endişeliyim. Lütfen bana bir akıl verin. Delirmek üzereyim, gözlerimin içine içine bakan simsiyah bu güzel kız için bir şeyler yapmak istiyorum. Aynı mesajı sizin gibi yardımsever kişi ve kuruluşlara gönderdim bir umut ışığı bulmak için. Fotoğraflarını ekleyeceğim. Bu arada Çorlu/Tekirdağ’dan yazıyorum size. 05464119161 LÜTFEN ULAŞIMINKDA SAGLARIZ GUVENLİ BİR BAHCE YUVA LÜTFEN #hamilekopek #satinalmasahiplen #guvenlibahce #yuva #geciciyuva #hayvansever #hayvansevgisi #kopekseverler #destek #yardim

haysev (HaySev) paylaştı.

-