#Repost @geccetv (@get_repost) ・・・ Magazin Forever’da yeni dönem! Bu güne kadar hep

#Repost @geccetv (@get_repost)
・・・
Magazin Forever’da yeni dönem! Bu güne kadar hep ünlü isimleri halka sorduk ama artık sorularımızı ünlülere soracağız. Tabii halktan da kopmayacağız. Muhabirimiz Faruk Polat yine sokaklara çıkıp onlarla keyifli sohbetler edecek fakat haftada bir gün de ünlü isimlere misafir olacak. Birbirinden ilginç sorularımızı bu kez ünlü isimlere soracak.
Yeni bölümümüzde şarkılarıyla dinlenme ve izlenme rekorları kıran, konser alanlarını hınca hınç dolduran ve başarılı bir isimle karşınızdayız. Bu bölümde son günlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Ece Seçkin’le beraberiz. “Vazgeçemediği en kötü huyu ne? diye sorduğumuz güzel şarkıcıyla samimiyet dolu bir röportaj gerçekleştirdik. Demet Akalın ile aralarındaki son günlerdeki anlaşmazsızlığı da açıklayan Ece Seçkin’den sorularımıza öyle cevaplar aldık ki izlerken sizler bile heyecanlanacaksınız.
Neyse biz konuyu daha fazla uzatmayalım sözü Ece Seçkin’e bırakalım… Videoyu profildeki linklerden bulabilirsiniz.. #eceseckin #demetakalin #iremderici #magazinforever #geccetv #geccecom @faruksapolat @eceseckin @iremderici @demetakalin

gecce (gecce.com) paylaştı.

-