#Repost @oyuncuannemerve (@get_repost) ・・・ En güzel OYUN ALANInda oyunlar kuran Alicik. İnşallah

#Repost @oyuncuannemerve (@get_repost)
・・・
En güzel OYUN ALANInda oyunlar kuran Alicik.
İnşallah yakın zamanda oralarda koşturmak da nasibin olsun.

BAYRAM; müminin neşesi sevinci demektir. Adı üstünde ; BAYRAM GELİYOR, BAYRAAAAM! Öyleyse helal dairede bu BAYRAM COŞKUSUnu yaşamalı ve yaşatmalıyız evlatlara, ailemize, çevremize, kendimize.
KURBAN BAYRAMININ en güzel yanıysa, HACCIN PEŞİSIRA kutlanıyor olması. Bu kıymetli günlerde hem hac, hem de BAYRAM ikram edilmiş. Haccda çeşit çeşit dil ve ırka sahip, renk renk müslümanın bir araya gelip, MÜSLÜMANLIĞI, BİRLİĞİ, İSLAMIN HUZURUNU hissettiği kutlu günlerin tamamlanmasının da bayramı olmuş oluyor aynı zamanda bu bayram.
İşte bu yüzden; tüm kainatın iştirak ettiği HACCA, bizler de iştirak etmeli, o heyecanı oralarda olamasak da yaşamalıyız.
Bu hafta HACC ibadeti ile ilgili bol bol sohbet edip, oyunlar oynayacağız biz.
Erkenden paylaşıyorum ki, sizler de yapın. Not; bizim @timascocuk tan dini eğitim odaklı okul öncesi eğitim setimiz vardı, ben oradakilerin çıktısını aldım.
Sizler, dergilerden adamcıklar kesebilir ya da çizebilir; Kabe için de siyah kartondan da bir küp şekli yapabilir, yahut bir kutuyu boyayabilir ya da kaplayabilirsiniz.
Ben de, Kabemiz küçük kaldığı için yarın büyüğünü hazırlayacağım inşallah. Bu Kabe modeli için çok emek sarfetmişlerdi, koymamaya kıyamadık.

Bir de çeşitli milliyetlerden insancıkların çıktısını alacağım ilaveten, ki o BİRLİK,KARDEŞLİK duygusunu hissedebilsinler. Haydi hanımlar, bu hafta işimiz çok. #oyuncuanneyleramazan
#oyuncuanneylebayram
#oyuncuannemerveninbayramonerileri

oyuncuannemerve (Oyuncu Anne) paylaştı.

-