Tam 12 gün sonra toplam 9 gün sürecek #roadtrip imiz için yollara

Tam 12 gün sonra toplam 9 gün sürecek #roadtrip imiz için yollara düşüyoruz?
6 ülke 10 şehir 3000 kilometre ?Ve bu seyahate sadece 1 hafta önce karar verdik?O kadar heyecanlıyım ki! Bir uyuduğumuz şehirde bir daha uyumuyoruz desem yeridir. Sağlam bir rota ve program çıkardım ama işler bu sefer planlandığı gibi gitmeyebilir. Sonuçta yol bize ne getirecek bilmiyoruz. Spontan olaylara kucak açtım, bekliyorum?? Yine de rotanız ne derseniz şu şekilde: Halkidiki, Thassos, Kavala, Selanik, Ohrid, Tiran, Budva, Kotor, Dubrovnik, Mostar!
?Yunanistan’da maviye doyarız, Makedonya’da gölde sandalımızı kürekleriz, Arnavutluk’ta yemek yer, Karadağ’da eski şehri keşfedip manzaraya kalbimizi kaptırır, Hırvatistan’da Game Of Thrones’un King’s Landing’ini görür, son olarak Bosna Hersek’de geleneğe uyup Mostar Köprüsü’nden suya atlar geliriz! Sonuncusu için yürek yemek lazım ama kısmet! E tavsiyeler varsa alırım tabi ki ? Yol, Açık, Yolaçik??
Siz de seyahatlerinizde çektiğiniz fotoğraflarınızı #yolaciktv hashtag ile paylaşın yayınlayalım.
Fotoğraf ? : @oykununoykuleri teşekkür ederiz.
_______________________________
#yolaciktv #interrailturkiye #cokgezenlerkulubu #aniyakala #hurriyetseyahat #seyahat #gezgin #travelturkey #kadraj #seyahataşkı #gununkaresi #travel #yolacikyolacik #doğa #traveller #travels #travelphoto #tourist #traveler #traveling #tourism #travelling #objektifimden #yolculuk #benimkadrajım #video #travelblog #travelvideo

yolaciktv (Yolaçık Tv) paylaştı.

-