Toptan Kanvas Tablo İmalatı

Toptan kanvas tablo imalatı deyince ilk akla 1992 yılından beri Ev Tekstili sektörende hizmet veren Yazar Ev Tekstili firması gelmektedir. Yurtiçinde binlerce, yurt dışında yüzlerce toptan ve tedarik müşterisi bulunan yazar tekstil, 2017 yılı içerisinde üretim gamına kanvas tabloları da dahil etmeyi planlamış ve üretim altyapısını yıl ortasında tamamlamıştır. Bugün ev tekstili sektörünün firmaya kattığı yıllanmış deneyim ve yeni heyecanlarla Kanvas tablo üretimine başlanmış bulunuyor.

Yazar Tekstil firmasının üretmiş olduğu kanvas tablolar öncelikle doğal beyaz ladin ağacından imal edilmiş şaselerde hayat buluyor. Fırınlanmış olan ve sadece firma için özel üretilen bu şase prüzsüz beyaz yapısıyla kanvas tablolar için en uygun, sağlıklı yüksek kalitede malzemedir. Tamamen sağlığa zararsız su bazlı boyalar kullanarak, elinde bulunan son teknoloji Dijital baskı makineleri ile, %100 pamuktan üretilmiş olan Kanvas bezi üzerine dijital baskı tekniğiyle yapılıyor.

Kusursuz el işçiliğinin yanında Yazar Tekstil, kanvas tablo imalatında tam otomatik makineler kullanıyor. Böylece el işçiliğinin yetersiz kaldığı kusursuz gerim işlemi otomatik makinalarla saplanıyor.

En uygun fiyat verme politikasına devam eden Yazar, Toptan Kanvas Tablo da piyasanın en uygun fiiyatlı ve en kaliteli tablolarını üretmeye devam edecek. Ayrıntılı bilgi için toptanmasaortusu.com’un Kanvas Tablo kategorisine göz atabilirsiniz.

-