Valla dayanamadım, Dertleşme Postu paylaşayım dedim, dertleşelim dedim!   Nabersiniz? Valla ben

Valla dayanamadım, Dertleşme Postu paylaşayım dedim, dertleşelim dedim!
Nabersiniz?
Valla ben ne iyiyim ne kötüyüm.
Günlerdir hesabımda aktif değilim. Kitap okuyamıyorum öncelikle. Bunu tetikleyen bir sürü neden var. En önemlisi de sınav sonuçlarından sonra tercih zamanı vardı malum ve yaptım da. Sonrasında kazandım ve kaydımı yaptırdım. Ve kaydı da daha dün gerçekleştirdim. Kuzenlerim varken Tanrı ve Canavarların Düşleri’ni okuyordum ki onu da bir haftada bitirebildim. Bir günde bitirebileceğim Hayvan Çiftliği’ni de sonrasında okudum ve onu da günler sonra bitirebildim. Kaydı yaptırdıktan sonra bi’ oh çektim ama şu anda da yurt gibi bi’ derdim var ve inanın çok stresliyim. Karakter meselesi maalesef.
Üniversite için de stresliyim yurt içinde ve ikisi bir olunca…
Sürgün Gezegeni’ne başlayıp Karanlık Zihinler serisine başlayacaktım sözde, ama Sürgün Gezegeni kitabında 40’ta kalakaldım. İçine çekemedi beni ve o kitabın şu an şu halimle elimde sürünüp çürümesini hiç istemiyorum. Aslında yavaştan ilerlemeye başladı kitap ama yok, kafam rahatken bi’ de okumaya çalışacağım. Yarım bırakmaktan nefret ediyorum ama bırakacak gibiyim.
Sizler neler yapıyorsunuz? Üsküdar’da okuyacaklarınız var mı acaba? Kitap olarak neler okuyorsunuz? Yurt için tavsiyeler? Üniversite için tavsiyeler? Anlatın, anlatın valla. Dertleşelim bi’ güzel, mesaj atın kafamız dağılsın.
.
#deleting #bookstagram

gladerbook (sena 19) paylaştı.

-