Vatan Şaşmaz’ın Ölümüyle İlgili Bütün Detaylar Vatan Şaşmaz, lüks bir otelin 10

Vatan Şaşmaz’ın Ölümüyle İlgili Bütün Detaylar

Vatan Şaşmaz, lüks bir otelin 10 katında eski manken Filiz Aker tarafından sırtından vurularak öldürüldü.
Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, Beşiktaş’taki Conrad Otel’de eski manken olduğu belirtilen Filiz Aker isimli kadın tarafından, 4 kurşunla sırtından vurularak öldürüldü. Aker daha sonra aynı tabancayla intihar etti.

İşte korkunç cinayet ve intiharla ilgili detaylar… Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın, Beşiktaş’taki Conrad Otel’de eski manken Filiz Aker tarafından 4 kurşunla sırtından vurularak öldürülmesi olayında çarpıcı detaylara ulaşıldı.

2009’DA BİRLİKTELİK YAŞADILAR

Olay yeri tutanağına göre, Şaşmaz ile Aker’in 2009 yılında birliktelik yaşadıkları, anlaşmazlık üzerine ayrıldıkları, ancak Aker’in Şaşmaz’dan kopamadığı, platonik aşk besleyerek, takıntı haline getirdiği, sürekli Şaşmaz’ı arayarak onu çok sevdiğini ve evlenmek istediği belirlendi.

2011 YILINDA İNTİHARA KALKIŞMIŞ

Aker’in karşılık alamadığı aşkı nedeniyle sürekli intihar edeceğini söylediği, 2011 yılında ise ilaç alarak intihar girişiminde bulunduğu da öğrenildi.

1130’NOLU ODA

Aker’in 1.5 ay önce Conrad Otel’e gelerek 1130 nolu odada kalmaya başladığı, olaydan önce yeğeni Dora Ercan ile eşini otele çağırdığı, Aker’in 12.30’da otele gelen Dora Ercan ve eşiyle birlekte cafe de oturdukları da öğrenildi.

ALKOL ALMIŞ

Aker’in burada alkol aldığı, ardından saat 17.00 gibi misafiri geleceğini, yarım saate döneceğini belirterek yanlarından ayrıldığı da kaydedildi.

karnavalcom (Karnaval) paylaştı.

-